Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy az XP-re...

Miért van az hogy az XP-re felrakok egy témát, teljesen jól is működik, de amikor leállítom a gépet és újra bekapcsolom, újra a régi téma van kinn. Mit csinálok rosszul? Mit lehet tenni, hogy megjegyezze?

Figyelt kérdés
(egyszóval nem jegyzi meg amit előzőleg beállítottam, és a régit mindig visszarakja)
2009. nov. 22. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor leszeded a témát az internetről, ne megnyisd, hanem mentsd le valami állandó helyre, pl. C:/témák, és onnan "indítsd el".
2009. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés de be állítás után rányomtál az alkalmaz gombra?
2009. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy igaz ahogy az előző írta, Alkalmaz és után OK. Csak így menti el a beállításokat.
2009. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, persze vannak agyilag ilyen szintű emberek is, de én nem azokhoz tartozok;) rányomtam...az alkalmazás gombot, és így is!
2009. nov. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!