Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy egy játék a...

Miért nem megy egy játék a gépemen mióta újra lett rakva?

Figyelt kérdés
újra telepítettem a gépemet és eddig ment a muonline nevű játék és még pár játék... akkor a bátyám rakta fel régen.. most én újra raktam és nem megy valamiért :S pedig ugyanazt a windows xp-t raktam kell valami program hozzá? mert már felvan rakva a ati catalyst meg nvidia stb.. csak valamirét nem teszi az ikont oda tálcára aholvan a vírusirtó logoja.. de telepítettem de ikont sem rakott az asztalra... mit tegyek? ötletek? :)

2013. dec. 2. 22:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és gta san andreas, cod4 is fut most csak az ilyen online nem szerintem.. muonline, metin2, (de a ddmt2 érdekes módon megy.. de az ilyen onlineok nem nagyon) pedig eddig mentek :S
2013. dec. 2. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!