Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom filmfáljba...

Miért nem tudom filmfáljba menteni a projektemet Movie Makerben? És mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Csináltam egy videót Movie Makerben (vista),tök jó a kép,a hang,minden,mégis amikor rámegyek,hogy "Filmfájl mentése" és elkezdeni konvertálni az egészet wmw-be,egyszer csak azt írja hogy nem lehet menteni,ellenőrizzem az általam megadott mappát,hogy elérhető-e még a videóhoz szükséges alapanyag,és hogy van-e elég hely a gépen a mentéshez. Mind a hármat ellenőriztem,egyikkel sincs semmi baj,mégse hajlandó menteni és átkonvertálni a videót használható állapotba.Ezelőtt 1 videót már tök királyul megcsinált. Most akkor mégis mi a baja?És mit csináljak?Előre is köszi,aki tudja a megoldást!

2013. nov. 23. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod leszedni a legújabb Movie Maker-t.

[link]


Letöltöd, kipipálod a Movie Maker-t.

Többet tud, és szerintem nem is bonyolultabb.


Az esetedet nem igazán tudom megoldani, hiszen te sem kapsz látható hibát.

Esetleg még egy tipp, hátha segít.


1) Nyisd meg az "Eseménynapló" programot.

2) Csinálj egy ilyen mentést, várd meg míg elhal.

3) Nézd meg Eseménynapló-ban az Alkalmazások alatt, hogy hátha van hiba.


Ha van, írd be ide és megmondom mi a megoldás.

2013. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!