Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepíthetem fel a...

Hogyan telepíthetem fel a Net. Framework 2. 0-át windows 7-re?

Figyelt kérdés

zune szoftver igényli a Net.framework 2.0 feltelepítését.

Leszedtem a Net.framework 2.0-át. most meg kéri a windows7-ben a windows szolgáltatások be-és kikapcsolása ablakban, ogy ott ki vagy ben kel pipálni dolgokat hogy a Net.framework 2.0-át feltudjam telepíteni.

Miket kell be vagy ki szedni a pipát ebben hogy a Net.frameworkot fel tudjam telepíteni?


2013. nov. 22. 22:04
 1/8 Komplikato ***** válasza:

De miért kéne pont a 2.0-át?

Biztos én vagyok félretájékozódva, de a Net.framework-nél, pont ahogyan a DirectX-ben is, az összes előző verzió fájljai benne vannak és frissülnek esetleges javításnál, nem?

És most valahol 4.5.1 körül jár. Én csak azt tettem fel és eddig nem rinyált egyik régi vagy új program sem.


[link]

2013. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tudom ez oké, nekem is a Net.framework 4.0 van telepítve,

csak ez a zune szoftver ami ahoz kell hogy a nokia lumia érintő képernyős telefonhozz tudjam használni.ezzel a zune progival lehet a pc-re a telefon ra vagy rá rakni videót képet stb.

2013. nov. 22. 22:41
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


ehezz a progihozz kell, csak nekem igényli a win7-em a Net.framework 2.0-át, hogy feltudjam telepíteni a zune szoftvert

2013. nov. 22. 22:44
 4/8 Fiso-Microsoft ***** válasza:

Üdvözlöm!


Feltételezem, hogy 7.8-as Windows Mobile-ról beszélünk.


Kérem, ellenőrizze a következőket:


1. Menjen Programok és szolgáltatások között a Windows szolgáltatások be- és kikapcsolása részhez. Győződjön meg, hogy a Microsoft .NET framework 3.5.1 engedélyezve/telepítve van.


2. Majd telepítse újra a Zune-t. Használja a [link] oldalt a szoftver letöltéséhez

Windows Phone 8 esetén nem a Zune-t kell használni:

[link]


Remélem, segítenek a fentiek.

2013. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fiso-Microsoftnak köszön a választ, és az elötte szólónak is,

igen noki limea mobilról van szó amin windows 7 van.

a windows szolgáltatások be-és kikapcsolásánál, a Net.Framework 3.5.1 van igen, csak nem kipipálva van, hanem egy kék szinű négyzet van pipa helyett,

NA most be pipáltam egyesével a Net.Framework 3.5.1 alatti két dolgott,de mindegyiknél azt irta, mikor le OK-éztam hogy hiba történt a módositások közben, hiába indítottam ujra a gépet

[link]


ez a kép meg mikor be pipáltam egyiket és utána a másikat is:


[link]

2013. nov. 24. 03:57
 6/8 A kérdező kommentje:
a frissitéseim meg rendben vannak mert be van kapcsolva az automatikus frissités
2013. nov. 24. 04:00
 7/8 Fiso-Microsoft ***** válasza:
Értem, akkor lehet, hogy valahogy sérült a telepítése. Azt javaslom elsőként, hogy szdje ki a pipát (négyzetet) teljesen, és ezzel szedje le a .NET Frameworköt. Néhány OK után újra kell indítani a gépet, majd ismét telepíteni .NET-et oly módon, hogy vissza kell tenni a jelölést. Ha még mindig nem megy ezután a Zune telepítése, akkor megnézném a rendszer- és alkalmazásnaplót, egy privát üzenetben esetleg meg lehet osztani. Ha segítség kell ahooz, hogy kell exportálni evt (evtx) formátumban, megírom azt is.
2013. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönönöm, megprobálkozom a többi dologal, és majd jelent kezem hogy mire jutottam.
2013. nov. 25. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!