Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játék a brothers in arms?

Milyen játék a brothers in arms?

Figyelt kérdés
Mind a háromra kíváncsi lennék.
2009. nov. 17. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Talald ki ,hasznald a Guglit
2009. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fps olyan mint a cod sorozat de van benne egy kis taktika is
2011. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hejj válasza:
meg, nagyon egymásra épülnek a játékok..szóval ha el akarod kezdeni mindenképp sorrendbe haladj... a road to hill 30, meg az earned in blood egész jó, te a hells highway grafikája nagyon dúrva :D nekem magyar szinkronnal van meg és folyton káronkodnak benne :D de nagyon kell taktikázni..én szeretm
2011. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző:nekem is magyar de naon jók a szinkronhangok és igen egész jó játék de van benne taktika is.nekem earned in blood nem jött be,road to hill 30-al nem játszottam,jövőre jön a 4. rész én már várom nagyon :)
2011. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hejj válasza:
(előző előtti vagyok)én az earned in blood-dal nem játszottam...jaja én is nagyon várom, de az se biztos h kiadják...az ubisoftnak most fontosabb dolga is van, mint pl az assassins creed :D....bár az új brothers in armsnak a címe war heroes lesz asszem..........egyébként, ha végig játszottad, akkor ugye a videó végén, azt mondja legettnek, h elbánik a hóval is....ezek szerint valami havas helyen fog játszódni?? gondolom az ardennekben.....megugye eldobta a fegyvert, mennyibe fogadjunk, h valahogy visszajut hozzá?? :D
2011. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!