Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win8 alatt a Skype mikrofon...

Win8 alatt a Skype mikrofon hangját miért nem tudom beállítani?

Figyelt kérdés

Minden más hallatszik, csak a mikrofon nem, pedig hardveresen nincs gond. Win7-tel működik. HP 8510p laptopról van szó, és már mindenféle free driverkeresővel felraktam rá mindent, amit azok megtaláltak. Van az "alapértelmezett" és még 3 (de ezekből 2 név alapján megegyezik) eszköz a beállításokban, de egyikkel sem megy, csak jó nagy zaj hallatszik a visszajátszásnál, mikor próbahívást csinálok.


Ez az új Win8-as Skype nem tetszik neki? Mindenféle divert összeszed magának a Win8, amire csak szüksége van - még jó, mert a HP oldalán csak a Win7-re vannak driverek.

Köszi a segítséget előre is.


Itt olvastam egy válaszban, hogy ha windows store-ból van telepítve, azt le kell törölni, mert nem fog menni rendesen, és az asztali alkalmazást kell felrakni, igaz ez?



2013. nov. 4. 16:48
 1/2 anonim válasza:
a metro skype is működik de magasak az igényei nálam a kamerát nem ismeri, nézd meg h a metro többi appja ismeri a mikrofont
2013. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de közben megoldódott a gondom, letöltöttem a régebbi "normális" verziót.
2013. nov. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!