Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a The...

Mi lehet a probléma a The Sims 2 Petsel?

Figyelt kérdés

Az egyetem, éjszakák és üzletek simán elfut, gond nélkül. Letöltöttem a Petset, feltelepítettem meg minden, azzal nem volt probléma, crackelve is van. Amikor elindítom belép, lefuttatja az kezdővideót de ha kattintok, hogy nem akarom megnézni kiad egy hibaüzenetet egy üres ablakkal, csak egy piros X van benne. Ha megnézem a videót akkor mielőtt betöltené a városokat azelőtt fagy le és kijön a hibaüzenet.

Képek:

[link]


[link]


Aki tud segíteni, vagy valami ötlete annak előre is Köszönöm ! :)



2013. okt. 23. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem telepítsd újra a játékot..

ha akkor sem megy akkor a gépet


am a többi kiegek milyenek? ha letöltöttek akkor jó de ha van egy eredeti is akár a sims 2 akkor az a gond am honnan töltötted mert az is gond lehet hogy valami vírus vagy ilyesmi van rajt ha még mindég nem jó írj pm-et remélem segítettem

2013. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az egyetem eredeti, az üzletek,éjszakák írott cd. valami torrent oldalról szedtem le a Petset. de letöröltem és így fut már a többi. azért köszönöm ! :)
2013. nov. 18. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!