Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üzenet keresés Windows Mobile...

Üzenet keresés Windows Mobile Based Device-on?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen arra lennék kiváncsi,hogy hol találom meg az smseket Windows Mobile-on. Ha esetleg szügséges, HTC S710 Vox-ról vam szó! Már régóta keresem, de még nem jöttem rá hol talalom őket! Előre is köszi!
2009. nov. 12. 17:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen arrol van a betű,hogy 2 számot használok. Szerettem volna kicserélni az egyikrül a másikra,de miközben megnyomtam a kikapcs gombot kaptam egy sms-t. Beletettem egy másik SIMet,de azzal nem látom az üzenetet! Mutatja,hogy van egy olvasatlan üzenetem,de ha belemegyek a postaládába,nincs ott. Visszateszem az előző SIM-et,és ugyanaz a helyzet! Ezért szeretném megtudni ,hogy hol találom az üzeneteket,és kitörölném azt amelyiket nem tudom elolvasni, esetleg elmenteném a régieket és nyomnék 1 HardReset-et(De ezt csak végső esetben!)
2009. nov. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!