Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? Talán a winrar?

Mi lehet a baj? Talán a winrar?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy: magyaritások.hu-ról le akartam szedni a Bioshock infinite magyarítását, de mikor megpróbáltam nem engedte. Azt irta ki hogy a letöltés "meghiusult" (rar file) és mikor még egyszer megpróbáltam már az oldal se jött be, összeomlott. Megpróbáltam vagy 5x ugyan az történt. Átmentem másik gépre ott sikeresen le tudtam tölteni. Pendrive-on át is hoztam de mikor megnyitom winrar-ral és próbálom telepíteni nem engedi, hibát küld. Gondoltam jó kicsomagolom, biztos az volt a baj, de mikor kicsomagolom akkor csak a txt. fájlt csomagolja ki az exe. fájl nincs sehol. Ezt mi okozhatja?

2013. okt. 22. 20:07
 1/2 A kérdező kommentje:
És most kipróbáltam azt hogy még másik gépen kicsomagolom és csak az exe. file-t hozom át. Megpróbáltam futtatni erre kiirja hogy nem található és eltűnik a fájl.
2013. okt. 22. 20:22
 2/2 Csxeba ***** válasza:
Ez nem egészen egyértelmű... Más RAR fájlokkal is csinálja? Más baja nincs? Mikor volt újrateleptve? Régi a gép? Régi a merevlemeze?
2013. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!