Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a számítógépemet...

Hogyan tudom a számítógépemet újra telepíteni? Telepítő CD-m az van. A gépem Windows XP, és Vista-ra szeretném újra telepíteni. Legutóbb 4 és fél éve lett frissítve. Egyébként azért szeretném, mert már nem megfelelően működik a gépem.

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelni nem tudom, hogy valakinek 4,5 évig, hogy működhet a gépe újratelepítés nélkül.

Biztos nincs internetre kötve, ha igen akkor mindig friss vírusirtó figyel, és nem lett rátelepítve vagy letörölve kis-milliárd program meg alkalmazás az évek alatt.

Gratulálok!


Én 6 havonta-1 évente legyalulom a rendszert és mindent újratelepítek mert már annyira zavaró a lassúsága, szöszmötölése....


Vista helyett inkább a Win7-et ajánlom, de jó lenne tudni a géped paramétereit....

2013. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Én is a win7-et javaslom. Ugyanis az a Vista tökéletesített változata.
2013. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Windows 7-t ajánlom mert még az aero is ki van javítva mert ha kinagyítjuk az ablakot akkor Windows 7-n még mindig átlátszó az ablak de vistan nem meg a Windows 7-esen van Aero Peek, snap, shake. de a Vista csak elrontja a gépeket mert szinte minden a Windows Server 2003-ból maradtak meg a káros dolgok.


Windows 7 Kinagyított ablak: [link]


Windows Vista kinagyított ablak: [link]

2013. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!