Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogy csináljam...

Photoshopban hogy csináljam meg a radírt?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el használni a ps-t és nem jövök rá hogyan kell megcsinált úgy a 'radírt', hogy amikor bőrfelületen akarok javítani pl. a brush al rossz helyet töltök ki,hogy ne legyen fehér a radír, hanem 'átlátszó' legyen,hogy ugyanolyan bőrszínű legyen a radírozás is
2009. nov. 11. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem mire gondolsz, de ilyen nem nagyon van (mármint beállíthatod hogy a brush színe bőr színű legyen).

Ha elrontottál valamit, ctrl+z, de lehet hogy csak nekem nem jut most eszembe semmilyen jó módszer erre.

2009. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a halványítást szoktam használni ilyen esetben, kinn van az is toolbaron.
2009. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj! köszönöm szépen a válaszokat eslő válaszolónak: úgy értem,hoyg ne bőrszínű legyen, hanem eltűnjön a bőrröl az amit véletlen oda "festettem"
2009. nov. 12. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Klónozd, olyan 25 körüli értékkel a mellette lévő jó felületről (klón = bélyegtő)
2009. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát jobboldalt kiválasztod azt a réteget amit oda festettél,és fogod a radírt és a képen kiradírozod,és akkor a hátteret nem radírozza ki
2010. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!