Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok az uTorrent...

Janrobi2000 kérdése:

Miért nem tudok az uTorrent programnál seedelni?

Figyelt kérdés

A BigTorrent oldalra készítettem egy saját felhasználót, de nem tudok seedelni, miután letöltöttem valamit, és félek, hogy hamarosan kibannolnak. Asus RT-N10E routerem van, és engedélyezte, a portot, de semmi eredménye, megcsináltam a tűzfalat is (ESET smart security 6). Ha a beállítás kalauzban futtatok egy tesztet, ott jelzi is, hogy nyitva a portom, de letölteni továbbra is tudok.

És nem is olyan torrentekről van szó, amit kevesen seedelnek, vagy töltenek le. Aki tud segíteni kérem írja le, nagyon nagy szükségem lenne rá. Előre is nagyon szépen köszönöm!


2013. okt. 15. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondj megosztási arányokat is, lehet semmi gond nincs csak éppen nincs kinek tölteni. Ha több seeder van mint leecher, akkor már kisebb eséllyel tudsz seedelni. Ha nincs leecher akkor nincs kinek, az a letöltő akinek a sebessége 0, az partial seeder és nem valós letöltő, őket ki lehet vonni mert nekik sem fogsz tölteni.


Ezen kívül ha több szerveres van kapcsolódva és neked sem túl nagy a feltöltési sebességed akkor elveszik tőled a letöltőket. Külön beállítás pedig erre nincs, vagy gyorsabb netre fizetsz elő és hátha jobb esélyed lesz, vagy minél tovább maradsz seedben hogy a többi kiszálljon és majd egy letöltő beszálljon (tovább = akár hónapokig).


Ezen kívül letöltésnél megnézed hogy tudsz-e majd visszatölteni, és ha nem akkor nem töltesz le addig amíg jó nem lesz az arányod, vagy ingyen torrentet töltesz vagy olyat amivel arányt csinálhatsz, nem ugrasz neki több Gb-os anyagnak ami leviszi az arányt, stb... Okosan kell csinálni, nem mindent megszerezni és utána megijedni hogy kitiltanak vagy korlátoznak.

2013. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!