Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ehhez mit kéne telepíteni?

Ehhez mit kéne telepíteni?

Figyelt kérdés
Msn-nél nekem is kiírta azt a hibát, ami az előbb említettek, le is szedtem a másikat, de amikor fel akarnám tenni, a telepítésnél, amikor .bat fájlt akarok megnyitni, akkor csak egy fekete ablak jelenik meg, amikor pedig telepítenie kéne. Most akkor hogy kéne ezt megcsinálni?
2009. nov. 10. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A .bat fájlok hivatalos neve: 'MS-DOS kötegfájl'. Ez egy futtatható állomány (hasonló az exéhez), de abban különbözik, hogy itt csak DOS-os utasításokat lehet megadni. Azért jött a fekete ablak, (a Parancssor), mert az ilyen fájlok futtatásához a Windows csak ezt tudja használni
2009. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aham, értem, köszi, azt hittem valami rossz a gépen :D Bár ez nem zárja ki, hogy jó e.. Köszi! :D
2009. nov. 10. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!