Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy ügyes hecker bármilyen...

Egy ügyes hecker bármilyen gépet fel tud törni nem?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Így van.
2013. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy vesszük. De a gép használóját MINDIG sokkal könnyebb feltörni.
2013. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, semmi se feltörhetetlen. De ez nem csak a jó oldalra jelent veszélyt szerencsére, nemrég a visszanyomozhatatlan tor hálózatot nyomták fel "jó" hackerek és kerültek börtönbe drogkereskedők, bérgyilkosok és pedofilok.
2013. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Isten látja lelkem, én örülök a történteknek, de sokkal valószínűbbnek tartom, hogy social engineering módszerrel kapták el az üzemeltetőt, vagy azt, hogy egyszerűen feldobta valaki. Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy simán csak kikapcsolták a szervereket, mert elegendő információt gyűjtöttek, vagy mert ezt diktálta a politikai helyzet.
2013. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De vicces, hogy egy huszonéves gyerek állt a silk road mögött, egyesek meg egész maffiákat meg bűnszervezeteket vizionáltak.
2013. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Gondolom ez irónikus komment volt. Igen, ez az, amit én is nehezen tudok elképzelni. Azokat a szervereket üzemeltetni kellett, és tartalommal megtölteni. Nem létezik, hogy nem állt mögötte egy egész "iparág". Sajnos a világ nem ilyen szép, hogy jön a jófiú, és legyőzi a rosszat.
2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ironiából mondtam, tényleg egy fiatal srác üzemeltette:

[link]

És itt egy cikk a sok közül, hogy nagy maffiákat képzeltek az oldal mögé:

[link]

Most konkrétan erről az oldalról írtam, nem az egész tor hálózatról, lehet voltak benne "kemény arcok is", a pedofilokat meg remélem minnél hamarabb kivégzi pár afro amerikai a börtönben.:DDDD

2013. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Igen, ez egy másik sztori.


De mind a két esetben csak egy-egy fiatal srácot tudtak felmutatni. Sajnálom, de nekem életszerűtlen az egész. Egy helyi piti bűnbandában is vannak nyolcan-tízen.

2013. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen...

Ott az élő példa rá Kevin Mitnick mikor ő még dolgokat feltört akkor nem volt rendszer amit nem tudott volna törni nem állhatott semmi az utjába :)

2013. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!