Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Bioshock 2 miért dob ki...

A Bioshock 2 miért dob ki mindig azzal a hibaüzenettel, hogy a "bioshock 2 működése leállt"?

Figyelt kérdés
Mikor az első pályán járok, fel akarom venni a fegyvert, már ki is rak. Másik crackekkel is próbálkoztam ez eddig a razr1911 es verzió, olvasgattam fórumokat, mondták próbáljam patchelni. Volt aki azt irta, hogy úgy már el sem indul. Szerintetek? Mi tévő legyek? Oltogatást ne itt

2013. okt. 11. 15:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
alapból el sem indult a játék,elkezdtem gondolkodni miéért nem...olvastam neten ,hogy igen a win live már nicns...hát gondoltam leszedem a steamet...így elindult...de mondom leáll...meg oké dll file hiányzik..rákerestem már ..több cracket is leszedtem :) de zért köszi :)) (y)
2013. nov. 13. 18:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem elég troll amúgy, saját gépemen nem is tudok vele játszani mert zavarja egy emulátor szoftver vagy pedig azt hiszi, hogy nem eredeti a játék.

Laptopon fagyott le mindig. Bocsánat hogy bele szóltam én is.

2013. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nekem is laptopom van ...nem tudom már ..nem is érdekel igazából ...:c
2013. nov. 14. 11:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Megértem. Nekem már a tököm kivan ezzel az egész bioshock-kal. 10 másik játkot együttvéve sem szenvedtem ennyit, mint ezzel..
2013. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ja már le is töröltem...az infinitét már 3 x kijátszottam az olyan jó
2013. nov. 26. 11:29
 16/17 anonim válasza:
ÉN a razor 1911-es verziót játszottam ki. Sokszor kidobott a játék de én akkor is végigjátszottam. Szerintem totál megérte a good ending miatt. :)
2013. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 peti csonka válasza:
HA találsz olyat hogy "kompatibilis problémák megoldása" onnantól tuti futni fog! :)
2015. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!