Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan változtathatok hajszínt...

Hogyan változtathatok hajszínt GIMP2-vel? Magyar!

Figyelt kérdés
Légyszi részletesen és írjátok le és a magyar Gimpem van, angolt már olvastam egy másik kérdésben, de nem tudok angolul, szóval magarul.Fontos.Köszi.:)
2009. nov. 9. 20:11
 1/5 anonim válasza:

Hajszínt? A Gimp egy nagytudású képszerkesztő program...

Nem igazán világos, mire irányul a kérdésed!

2009. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek barna haja van és szeretnék egy képet úgy megszerkeszteni, hogy a haja rajta szőkés legyen.Nagyon fontos lenne.
2009. nov. 12. 14:53
 3/5 anonim válasza:

Próbáld ki a recolored nevű progit. Ugyan alapból fekete-fehérből színes képeket lehet vele készíteni, de alkalmas színes képek átszínezésére is.

21 napos próbaverzió és infok: www.recolored.com

2009. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az 5letet, kipróbálom, de a kérdésem mgé akkor is áll, mert szeretném emgtanulni a gimpet kezelni és kíváncsi vagyok hogy hogy lehet vele hajszínt változtatni.
2009. nov. 12. 18:46
 5/5 anonim válasza:

Én úgy csináltam h fesztékszóró (előtte perze beállítod a színt) urána átlátszóságot kicsit alacsonyabbra tolod és végigmész vele a hajon..

Nekem vörös hajam van és szép élethű lilára csináltam,tökjó :) xD

2010. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!