Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene nekem valaki?

Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Keresek valakit, aki tudna nekem írni egy programot.

Nem hiszem hogy lenne ilyen, de ha mégis, akkor elég, ha csak megmondjátok hol találom.

Egy egyszerű naptárprogramról lenne szó.

Semmi extra, csak hát én nem igazán értek a számítástechnikához, ezért keresek segítséget.

Ha valaki tudna segíteni és rá is szánna egy kevés időt, az kérem szóljon (itt)!

Előre is köszi.


2009. nov. 9. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

drága mulatság lenne ez neked.

de a kérdésed ugyanolyan mintha én kiírtam volna, hogy "valaki kell nekem aki készít nekem egy billentyűzetet"


nézz körbe neten, és keresgélj ,tele van a net ingyenes naptárprogikkal.

2009. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsit bonyolultabb a helyzet, mint gondolod.

Amúgy egy program megírása sokkal kevesebb, mint egy hardver megszerelése, vagy legyártása.

Pláne egy gyakorlott informatikusnak.


Csak, hogy ne legyek ilyen homályos:

Egy olyan programot keresek, amely vezeti az általunk használt és a maja naptárat is és bármelyiket állítom, annak megfelelően állítódik a másik is.

(Hogyha csak az a probléma, akkor az elméletet bízzátok rám. Csak a programot kéne megírni.)

2009. nov. 9. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

nem értetted amit mondani akartam.

akkor mondok mást: azt mondja nekem valaki, hogy írjak neki egy táblázatkezelő programot.

Egy excel nem is tudom mennyibe kerülhet, egy office pártízezer Ft azt hiszem. De egy táblázatkezelő progi legyártása többszáz ezer Ft lenne vagy millás tétel.


A te általad felvetett téma is hasonló. Persze egy naptárprogi nem milliós tétel, de biztos olcsóbb lenne letölteni egyet. Ha csak ennyi a specifikáció, hogy legyen rendes naptár meg maya, ilyet tuti találsz.

2009. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy van ilyen.

De akkor kérlek mond meg, hogy hol! Vagy legalább hogy milyen címszó alatt tudnék rákeresni!

Mellesleg azért ezt még én is tudom, hogy nem teljesen így van.

Gimiben egyik osztálytársam arra írt egy komplett programot, hogy az október 23-i előadásunk számítástechnikai részét vezérelje. És nem került neki egy fillérbe sem. (Max. az áram)

2009. nov. 10. 12:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!