Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-nél mi ilyenkor a...

Windows 7-nél mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

A winchesteremet telepítették. Viszont én nem voltam otthon, csak anyám.


Win 7 service pack 1-et tettek rá. Ami számomra még kínai, mert én az XP-t szoktam meg.


A probléma: A vezérlőpult-rendszer -nél legalul a windows aktiválás: 30 nap van hátra az aktiválásig. A windows aktiválása.


A termék azonosítója meg van adva. Mellette a kulcs módosítása.


Most akkor demo volt a telepítő cd?


És mi van akkor, ha lejár a 30 nap és nem csinálok semmit? Tudom még használni azután a win 7 rendszert?



2013. okt. 6. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Win7 Loader Extreme Edition.
2013. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Panda Péter ***** válasza:
gondolom akkor nem eredeti szoftvert raktak rá...
2013. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

gondolom akkor nem eredeti szoftvert raktak rá...


Én nem tudom. De lehet, hogy inkább felrakok egy win xp-t.


Én azért nem tudtam felrakni, mert karcos volt a telepítő cd-m.

2013. okt. 6. 22:45
 4/13 levis56 ***** válasza:

Aktíváld ezzel.

[link]

2013. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mikori a géped, de XP-t modern hardverre tenni nem tanácsos, mivel nem fogod tudni annak képességeit kihasználni.

Ha nem eredeti a Windows (nem 25 ezer felett fizettél a telepítésért), akkor 30 nap után fekete lesz a háttér, és egyéb korlátozások is életbe lépnek. Két opciód van: vagy veszel egy eredetit, vagy pedig egy activátorral aktiválod.

2013. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A gépem core 2 duo e 8400 proci, asus p5g41t-m lx alaplappal.
2013. okt. 6. 23:58
 7/13 kiss.sandor válasza:

A szoftwer (windows 7) nem eredeti? igazából csak a termékkulcs a lényeg hozzá, mert akármit telepítesz, a termékkulcs fogja a licencelést beállítani. Szóval a Windows eredetisége nem játszik! De igen, ha eredetit raktak volna fel, akkor bizonyára duplázódott volna az összeg amit kifizettél! :D

Ha lejár, akkor fekete háttér mellett nem lesz zavaró a többi korlátozás, ha csak "átlag felhasználó" vagy!

2013. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Termékkulcs. Az interneten vagy 40-et találtam hozzá win 7 ultimate sp1 x64 címen. De egy sem volt jó, mert a microsoft mind blokkolta.


Szerintem, aki telepítette direkt csinálta. Így is 4 ezret kért el, és gondolta, ha megint elmegyek hozzá, (ismerős), akkor megint elkér vagy 2500 forintot.

2013. okt. 7. 10:56
 9/13 anonim ***** válasza:
A neten talált kulcsok persze, hogy nem fognak működni, mivel egy kulcsot csak egy gépen lehet aktiválni. Windows XP óta így van ez, csak ott volume licenszt igénylő változat nem igényelte, az is terjedt el warezban...
2013. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már megvan. Valami WAZ programot kellett telepíteni. Ami persze vírusos volt.


Mindent összegezve én nem adnám a win XP-t ezért a win 7-ért vagy 8-ért, Vista-ért.


Kinézetben, tudásban veri az XP. Xp-re lehet skineket találni és szerkeszteni, míg win 7-re nem.

Fél óra, mire megtaláltam az internet kapcsolatot, amivel kapcsolódni tudok a netre, nincs beépített alap videoszerkesztő, (windows movie maker), nincs beépített hangfelvevő, állandó hibaüzenetet kapok.

2013. okt. 7. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!