Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az új MSN miért nem írja ki...

Az új MSN miért nem írja ki mit hallgatok?

Figyelt kérdés
Amióta fel kellett rakni ezt a szar új MSN-t azóta nem írja ki mit hallgatok Winampban.. A Now Playing scriptet használom, de csak annyit mutat az msn hogy megy vmi mert mutatja a jelet és egy ilyen vonalat: - Nagyon bosszantó mert ha meg belép hozzám vki az látja de csak az én ablakomban.. és ez fordítva is így van '-.-
2009. nov. 9. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nem írja ki, mert senkit nem érdekel.
2009. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meglátszik az értelem.. Remélem a 8 általános azért sikerült :) Nem tudom milyen jogon bunkózol/bunkóztok itt nekem.. Lehet téged/titeket nem érdekel a kérdés, de akkor mi a fa**nak kell beírni? Ettől áll fel vagy mi van? Röhejes xDDD
2009. nov. 9. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Na én megpróbálok tényleg segíteni. Menj rá az eszközök, beállítások, személyes fülre. Ott van, hogy mások is láthassák, amit a windows Media Playerrel hallgatok. Azt ki kell pipálni. Ha ki van pipálva, és úgy sem megy, akkor lehet,hogy nem Media Playerrel hallgatod a zenét, hanem más programmal, esetleg interneten hallgatod, stb. Na sikerült?
2009. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14:17-es minden kivan pipálva, winampal hallgatom a zenét de van hozzá script, csak mióta az új MSN van azóta nem írja ki. Csak mutatja h megy valami de cím nincs.
2009. nov. 9. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Ezt próbáld meg: [link]
2009. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem veszem el előled a pénzkereseti forrásod.. :)
2009. nov. 11. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem sikerült, akkor ezt töltsd le:

[link]

Csak fel kell tenni, újraindítod a winampot és már jó is :) én is szenvedtem vele, de már jó ;)

2009. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen nekem is átküldték ezt és sikerült! :) azért köszi!
2009. dec. 8. 22:43
 9/9 anonim válasza:
Azért mert csak a Vindóz média pléjer ben halgatott zenét írja ki de lehet h a windóz média center-ben hallgatott zenét is ki írja de azt még nem próbáltam.
2010. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!