Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen! A WoW-ban a...

Valaki segítsen! A WoW-ban a Blacksmithing szakmát hogyan tudom tovább húzni? 275nél tart a skillem, de minden recim sárga és nem adnak skillt. Hol vegyek recit ami 275ös skillre már jó? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
te minden nap ide irkálod a baromságaidat? ha már ezt a fos játékot nyomatod értelmes elfoglaltság helyett, akkor legalább tanulj már meg játszani vele.
2009. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és akkor mivan? szerintem anyád a kerek-perec hülye gyerek!

te meg éllyel nappal ezt az oldalt nézegeted, mer nem tudod beleélvezz e a csajodba vagy sem? lol... kis szaros

2009. nov. 9. 18:24
 3/5 A kérdező kommentje:
meg az anyádat te kis kocsog ha egy 45 éves pápaszemes bunkó aktakukac vagy aki csak a netet bújja.... szánalmas vagy bakker.... hülyegyerek
2009. nov. 9. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

most minősítetted magad kis p.cs:)

amúgy meg nemtom miért kell anyázni, azért mert te még sosem láttál nőt meg nem is fogsz soha?;)

2009. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ééén? te bújod egész nap az internetet bazz! azért mert én nem értek vmihez és ide írom a kérdéseket, vszínű azért, mert nem ülök előtte egész nap, mer mondjuk van bnőm akivel foglalkozzak helyette... nem a gép hűtőjébe dugdosom, mint egyes net b u z i k! vagy ha csaj vagy tejóég el se merem képzelni... akkor meg ne az alaplap csatlakoztatását használd izgatásra míg be nem szutykosodsz... lol... szánalmas kretén. előbb gondolkodja aztán írj kommentet!!!! ha nem tudsz értelmeset írni akkor inkább ne is írj bazz!!!! Habár látom, hogy elég szép számmal pontozták a béka segge alá a válaszaidat... nem csodálom a bunkókat senki nem szereti... inkább maradj meg a szánalmas kérdéseidnél!!!!
2009. nov. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!