Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töröljem le az MSN-t?

Hogyan töröljem le az MSN-t?

Figyelt kérdés
Újra lett telepítve a gépem, újra fel kellett rakni a programokat is, föltettem a 2009-es MSN-t, de rossz volt rajta valami, nem indult el ezért ki akartam törölni, de nem volt ott a vezérlőpult programok telepítése és törlése mappában ezért kitöröltem csak úgy simán az egész mappáját a program files-ban... És most nemn tudom újratelepíteni mert azt jelzi ki telepítésnél, hogy már föl van rakva ez a program... De kerestem a keresőbe is, hogy beírtam, hogy msn és azt írta ki nincs találat meg külön megnéztem minden mappában úgy se találtam meg... Most mit csináljak?
2009. nov. 8. 14:12
 1/5 anonim válasza:
49%
Sajna a lehető legrosszabb dolgot csináltad... :( SOHA NEM SZABAD A PROGRAMMAPPÁT D E L E L T-GOMBBAL TÖRÖLNI!!! Csak és kizárólag a "Programok telepítése és törlése" tálcát szabad használni. Az eltávolítja. Mivel a baj már megtörtént, egyet tehetsz: reinstall Windows... Sorry... :(
2009. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] /vagy rendszervisszaállítás korábbi időpontra ahol a törlés megtörtént.Egyébként a link Windows Installer Clean up. Telepíted ,utána megkeresed nincs e közte az msn.
2009. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy még ittvanezis [link]
2009. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2009. nov. 9. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!