Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » JUTALOM A SEGÍTŐNEK! Miért...

JUTALOM A SEGÍTŐNEK! Miért léptet mindig ki az MSN Live messenger?

Figyelt kérdés

Volt a gépemen MSN Live messenger szolgáltatás. Minden napos használatban volt. Tegnap amikor be akartam lépni, kiírta, hogy ahhoz, hogy beléphessek, le kell töltenem a legújabb verziót. Megteszem most? ha a "nem"-re nyomtam, akkor nem léptetett be, viszont ha az igenre, akkor letöltötte az új verziót.

Ezzel nem is lenne gondom, de azóta egyszerűen ki-be lépeget a program, 10-20 másodbercenként megszakítja a kapcsolatot, aztán visszaléptet. Szinte lehetetlen vele kommunikálni. Próbáltam többször uninstallálni és újratölteni, de mindig ez történik.

Mi lehet az oka?

BUSÁS JUTALOM annak, aki segít!!!


2009. nov. 7. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tegyél fel valamilyen alternatívát amit fenn ajánlottam. Azokkal tudod tartani a kapcsolatot akiknek msn-je van, sőt elég sok más kommunikációs programot használó felhasználóval is.
2009. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Minenkinek köszi az értékes válaszokat.

Teljesen autodidakta vagyok, eddig mindig sikerült a felmerülő problémákat megoldanom némi táv segítséggel.

Ezzel sajnos most nem boldogulok. Ltöltöttem ezt, azt, de felülírni nem tudtam, és a bejelentkezéskor csak ki írja, hogy le kell töltenem az újat. Az viszont nem működik, 10 mp-ént kiléptet.

Olyan szinten felidegesített, mert már vagy 5-6 éve használom, és ahhelyett, hogy "meghálálná", szarakszik nekem.

Ezért úgy döntöttem, megpróbálom az egyik válaszadó alternatívái közül az egyiket, vagy használom, az őskövület Windows Messengert.

2009. nov. 8. 14:32
 13/13 A kérdező kommentje:
Sikerült letöltenem a Trillian nevű csevegőt. Még szokom.
2009. nov. 8. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!