Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most az MSN-cím ( @msn.com)...

Most az MSN-cím ( @msn.com) is fizetős? Akkor már ez is pénzbe kerül?

Figyelt kérdés

A szerződések áttekintése és aláírása


MSN-előfizetésére a következők, együttes megnevezésükön a „szerződések” vonatkoznak


Mert ezt írja.


2009. nov. 7. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, fizetős, 5$/hó az ára, PayPal-on lehet kifizetni.
2009. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!De régebben /1 vagy 2 éve/ is fizetős volt?Mert akkor én nem fizettem:D
2009. nov. 7. 17:53
 3/10 A kérdező kommentje:

És mi is ez a:Live Desktop 3.2?

Mert ezt is kihozza...Ez is valami MSN-szerű?És ez is fizetős?

2009. nov. 7. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
De, régebben is fizettél. A PayPal számládon van az egyenleged, a regisztrációtól számított minden 4. évben küldi ki az Apeh. Nem lesz sok, olyan 60 ezer körül.
2009. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindig fizetős volt. Majd hamarosan küldenek neked csekket, ahogy az feltettem írták.
2009. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy úgy regeltem, nem kérték a py-pal-om (ami mellesleg nincs is).És az a @msn.com nem enged belépni.Miért?Lehet, hogy azért, mert nem fizettem?
2009. nov. 7. 19:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor most bajban vagyok?
2009. nov. 7. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy bajban, kifizeted mivel használtad és kész.
2009. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem azért vagy bajban, mert fizetned kell, hanem mert elhiszel olyan h*lyeségeket, mint azt, hogy az msn fizetős (vagy fizetős lesz). Ugyanúgy nem igaz, mint ahogy billgéc szétosztja a vagyonát. Ellenben az alábbi történetet elolvashatnád, és...


Küldd tovább, de aztán tényleg! Ugyanis Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 114 éves, szőke, tősgyökeres stockholmi kislány, többszörösen áttételes, súlyos anorákban szenved.


Ezért apukája, Björn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt, és nem törli ki, hanem kinyomtatja, és zöld szövegkiemelő filccel megjelöli a szövegben szereplő összes olyan határozatlan nevelőt, amely jambikus pentameterben íródott és főnévi igenév előtt áll, továbbá ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett a karancsi ABC-ben három darab friss vajas zsemlét vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden tavaszi napéjegyenlőségtől számított első holdtölte után született vörös harántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, ezzel járulva hozzá, hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyűjtő versenyt.

Ha van szíved - márpedig miért ne lenne -, ne törlöd ki ezt az e-mailt, hanem küldd tovább legalább harmincnégy barátodnak!!!


Ugyanis például: - Kovács Hajnalka erotikus egyéni vállalkozó és szellemi szabadúszó sem küldte tovább, másnap HIV-et, Hepatitis C-t és szifiliszt kapott egyszerre, ráadásul az öngyújtójával tök véletlenül leégette a haját, majd elesett és eltört huszonhárom csontja, később pedig levágta a lábát a villamos, fél szemét kicsapta a saját melltartópántja, mire az egyik melléből kiesett a szilikon.


- Kovács István csepeli öntőmunkás továbbküldte, ezért másnap nyert a céllövöldén egy piros alapon fehér pöttyös vattamacit.


:D

2009. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De csak első napon használtam, mivel máskor már nem engedett be!
2009. nov. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!