Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet kapni Sony Vegas Prót?

Hol lehet kapni Sony Vegas Prót?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni, de nem találok semmi boltot ahol lehetne kapni :D

2013. szept. 28. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tel.: 319-8967, 319-8973

kimsoft@kimsoft.hu

1118 Budapest, Hegyalja út 70. fszt. 2.


Hogy ne ezen múljon...

2013. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 qaxqaxqax ***** válasza:

jól látom az árát????x.x

több mint 200? Annyira azért nemjó:D

2013. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Ja igen ezt is szerettem volna megkérdezni, hogy mennyi az ára, mert eddig csak a programot láttam :D

Helyesbítem is a leírást :Nem szeretném megvenni, de nem találok semmi boltot ahol lehetne kapni :D

Nem is értem egyébként mi ezeken a programokon az ilyen drága?

2013. szept. 29. 19:36
 4/9 qaxqaxqax ***** válasza:

Na látod ezt én sem értem..

Én már teljesen "kitanultam" és van kis tapasztalatom az ilyen vágó meg vidi szerkesztő programokkal.. A Sony Vegas Pro 12 tényleg nagyon jó meg pöpec vágóprogram, de nálam 200fölé nem ér.. sőt adnék érte max, ha nagyon fontos 40et, de lehet azt is elsíratnám x.x

2013. szept. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk eltudom hinni , hogy egy AutoCAD vagy ArchiCAD ennyi lenne mert ott azért elég durva grafika van. De , ha belegondolok ebben is van.
2013. szept. 30. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak egy baja van, avi-t meg mp4 et nem fogad el, pedig az a két legnépszerűbb formátum -.-
2013. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 qaxqaxqax ***** válasza:
Én elfogadtattam vele:P
2013. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja igen én is észre vettem. Nem teljesen legálisan megvan nekem is. Asszem a 10-es :D Mondjuk más videó szerkesztők sem játsszák le.
2013. okt. 7. 22:10
 9/9 qaxqaxqax ***** válasza:
Én nálam lazán elfogadja, mint mondtam, de sztem ha csak ennyi a baj, akkor van egy rakat converter program a neten:P
2013. okt. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!