Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékra XP vagy Windows 7?

Játékra XP vagy Windows 7?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 14:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Win Xp
2010. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
1értelmű, hogy XP. Játékhoz teljesen fölös a 7,nem arra való. Ha 7-et akarsz látni, akkor meg raksz fel egy 7-es skint XP-re azt szevasz
2010. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Utolsónak: látom nem vagytok tisztában a dolgokkal, XP nem tudja kihasználni se a DX10-et, se a DX11-et, ráadásul tényleg jobban is futnak a játékok Win7-en, tapasztalat, aki mást mond, az nem jártas a témában.
2010. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
Na a sok elvakult XP fan... Azért mert évek óta ugyanazt a rendszert használjátok, és úgy érzitek, hogy nem tudnátok megszokni egy újat, örök életetekre az ósdi elavult rendszernél fogtok maradni? Ha mindenki így gondolkozna, akkor még mindig DOS-t használnánk. Valószínűleg sosem fogjátok megérteni, hogy az XP fölött eljárt az idő, közel 10 éves oprendszer, a támogatását is hamarosan leállítja az MS. Nem véletlenül nincs rá DX10 meg DX11. Jó, gyengébb géphez tökéletes az XP, de egy új gépre, amiben van 4 giga ram, meg DX11-es VGA, már "kötelező" a Win7, és abból is csak a 64 bites verziónak van értelme. Azt meg ne mondja nekem senki, hogy nem lehet megszokni, mert én is ugyanilyen elvakult XP-s voltam, aztán rákényszerültem a Win7-re a 6GB ramom miatt, és érdekes módon mindent úgy be tudtam konfigolni a szám íze szerint, hogy észre se vettem, hogy egy teljesen új oprendszert használok! Most már vissza se tudnék állni XP-re. A játékokról meg annyit, hogy ami XP-n futott, az Win7-en is fut. Eddig akárhány játékot próbáltam, mind ment. Még a 2001-es Max Payne is! Szóval csak ajánlani tudom a Win7-et. Egyszer úgyis át kell állnia rá mindenkinek.
2010. aug. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 ManyMen90 ***** válasza:

Attól függ milyen a géped konfigurációja és hogy milyen játékokkal akarsz játszani(régebiekkel/avagy újabbakkal!)!!Én is 4-es gépre Win7-et tetettem és szoptam(néhány példa.lassúb lett a gép,a játékok se futnak rendesen, recseg a hang játék közben,még a Mesterlövész se megy teljes grafon pedig XP-n ment,mivelhogy a Win7 nem az én gépemre való!!

Jó most itt folynak a viták melyik a jobb!!

Akiknek jobb gépük az persze azt mondja hogy Win7!!

Akiknek pedig ilyen kicsit gyengébb gépük van azok meg azt,hogy XP!!

Szerintem ezt neked kell tudnod,hogy milyen a géped konfigja és úgy dönteni!

2010. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék win7-et a gépemre rakni, de nem megy sajnos, mert nincs driver támogatásom:( Vagy igen? Nem tudom. Ha valaki esetleg talál fujitsu siemens c1110-hez win7 drivert annak örülnék. Egyébként 100% ba egyetértek az előttem szólóval!
2010. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 ManyMen90 ***** válasza:
KÖSZÖNÖM!!
2010. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Xp fan vagyok, de a windows 7-et kell, hogy ajánljam, ha 2 giga ramod van(esetleg több). Az XP egy nap 3x lefagy, a windows 7 viszont 1 hónapja tökéletesen működik. A modern warfare maxon 10 fps-el ment xp-n, (32 bit) 64biten meg 25-30-al.

Bár van sok hülyesége a win7-nek is, inkább arra tippelnék

2010. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

XP

el is magyarázom miért.

Mivel már megjelent a windows 7 így mindenki betekintést nyerhetett. A játéknak 3 igénye van hogy jól játszható legyen. Memória, processzor, videokártya.

nah most az xp-hez képest miért roszabb a 7?

mert minden programot betároz memóriába, és onnan nyitja meg, ergo óriási memória igénye van csupán a rendszerfutatással. 1 pont az xp-nek.

mert minden programot betároz memóriába és ezzel a processzort is jobban használja. 1 pont az xp-nek.

mert a csicsás felület lezabálja a videokártyád teljesítményét (amit kiküszöbölhetsz ha kikapcsolsz minden effektet játék előt) 1-1 pont XPnek és 7nek.

tehát játék szempontjából 3-1 az Xp javára!

2010. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
:D
2010. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!