Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ötleteket kérnék MAC-cím...

ötleteket kérnék MAC-cím viszafejtéséhez?

Figyelt kérdés
Keresgettem videókat ahol ajánlott volt commview-t és aircrack ng GUI-t használni, meg is tettem, hasonlóan mint a videókban én is kaptam egy címet. De sajnos nem tudom mi lenne a helyes lépés a jelszó megfejtésére?
2009. nov. 7. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen címet akarsz visszafejteni? vagy mit akarsz feltörni? titkosítva is van?
2009. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy routerről lenne szó, ami WEP kúlccsal van levédve. A jel erősség az maximális. Utánnanéztem hogy hogyan is lehet WEP kúlcsot megfejteni. Sok helyen ajánlottak Commviewe for wifi-t sniffelésre, és utánna Aircrack ng GUI-t a jelszó megtalálására. Ezzel próbálkoztam én is... Gyűjtöttem elég csomagot, ivs-t ki is dobta a jelszót ami ilyesmi formában áll pl AB:40:55:B2:22 (ezt példának irtam).. Nem tudom hogy ezzel mit kezdjek. A videókban is csak ennyit dob ki, és azt irják hogy ez lenne a jelszó...de ez mégse lehet.. mit kellene ezzel csinálnom?
2009. nov. 7. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is csináltam azonban én linux alatt csináltam teljes aircrack csomaggal, tehát azzal szedtem csomagot is és fejtettem vissza, viszonylag gyorsan 5-10 perc alatt megvolt a jelszó, winnel sokat kínlódtam mégse adott egy jelszót sem. Előző voltam
2009. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már megvan! Az van hogy ő kidob egy sort amit irtam példának is, ez viszont ahogy kidobja MAC-címnek tűnik, ezért tévesztett meg. Kettőspontokkal választotta el egymástól..... Az adott jelszót amit az aircrack kidobott,nem MAC hanem hexába pontos vessző nélkül átalakitod ASCII-ba és meg is van a jelszód! :) Igy már korrekt! Minden jót!
2009. nov. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!