Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer emachines e725, linpus...

Acer emachines e725, linpus linuxról xpre, help? :D

Figyelt kérdés

na amatőr vagyok ebben, kellene egy kis segitség

vettem egy fent emlitett laptopot, de nem igazán siekrül elinditani..., a linpus linuxot próbálja betölteni, de nem megy neki, berakom ami cd.t adtak semmi változás, utána kerestem neten, sata átálitva ide-re, cd boot előre(bár a "USB CD/DVD" vagy mi a jo fene van kiirva, kettőspontja üres mindig, nem bootol a meghajtorol, és vmi részletes leirást kérnék vkitől mit elehet tenni ilyenkor, és hogyan vethetnék véget linuxnak és mehetne rajta az xp, előre is köszi


2009. nov. 7. 00:01
 1/5 anonim válasza:

szia, nekem is ez a kerdesem, en is xp-t akarok de csak vista meg 7 ment ra, ha sikerult megcsinalni akkor letszi irj vissza


e-mail: csataric@gmail.com

2010. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hello. F12 nyomjatok és ott katt a dvd boot-ra és má telepíthetitek is az xp-t. nekem sikerült
2010. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
uhh.:S nekem is az van tesómék 2 órát szenvedtek vele mire rájöttek hogy az egész program nyelven működik.amúgy amit az előző válaszoló írt nem lehet hülyeség:D
2010. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valaki tudna segíteni? átállítottam cd-ről bootolásra, és a sata vinyót is, először bootolta is, de a particionálásnál semmit nem engedett, és mikor újra próbáltuk indítani, már nem volt hajlandó cd-ről bootolni, és azóta se...
2010. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok, azota megvan a problem, vhol a biosban van gy oolyan hogy ide-re atlehet alitani az kell az xp-nek, ha vkinek xp-re kell wifi driver, irjon
2011. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!