Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak az MSN-emmel?...

Mit csináljak az MSN-emmel? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Telepítettem a 2009-es MSN-t pár hónapja, aztán egy idő után nemtudom mi lett vele, de nem engedett felvenni új embereket és engem se tudott felvenni senki és amint bejelentkeztem előjött valami Hibajelentés ablak és ki is lépett az MSN-ből. Ezért eltávolítottam a gépemből és telepítettem a 8.5-ös MSN-t. De most ugye már nem lehet használni és újra telepítettem a 2009-es MSN-t, de most is pont azt csinálja, mint régen: állandóan kilép és nemtudok felvenni senkit.
2009. nov. 6. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. nov. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez nem jött össze :S...eccerűen nemlehet felülírni vagy én nemtom mi baja van...vagy csak nekem nem sikerül....nemtom :S...konkrétabb segítség?? nagyon megköszönném...MSN nélkül nemlehet létezni xDD
2009. nov. 8. 12:17
 3/4 A kérdező kommentje:
juhúúú....megcsináltam :D....sikerült!!! :DD....köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,...és még 1000000....x KÖSZÖNÖM :D:D
2009. nov. 8. 20:56
 4/4 A kérdező kommentje:
problémák :@....már megint nem engedi használni a 8.5-ös MSN-t :'(
2009. nov. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!