Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell kitörölni a már...

Hogyan kell kitörölni a már nem használt MSN címem?

Figyelt kérdés
Ki akarom törölni a régit,mert csináltam egy újat
2008. júl. 4. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Felmész erre az oldalra: [link]


Bejelentkezel azzal a címeddel és jelszavaddal, amit törölni akarsz. Miután bejelentkeztél, utána a bal oldali menüből válaszd a Beállításokat, majd ott az oldal közepe felé lesz egy További lehetőségek rész, na ott a Fiók megszüntetésére kattints, onnan már értelemszerűen menni fog.

2008. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hupsz, nem csinált belőle linket, de másold ki a címet, és működni fog.
2008. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nekem nem csinálja.beírom a jelszavam,rákattintok az igen-re,de nem csinál vele semmit.persze ha a nem-re kattintok,azonnal visszalép egyet,de az igen nem reagál.mit csináljak?(a jelszóm jó)
2008. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
oké,sikerült :)
2008. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%

Sziasztok

Nekem is kérdésem lenne, csak nem akarok új kérdést nyitni.

A saját testvérem csinált új msn fiókokat, tök idegen neveket használ és más embereket szédít vele. Szerintem személyiség zavara van. Meg akarom szüntetni ezeket a hülye címeket amit kitalált. Az e-mail címet még tudom is, de a jelszót nem. így hogy lehet megszüntetni???

Köszi!

2009. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!