Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows8 alatt telepítettem...

Krizsi79 kérdése:

Windows8 alatt telepítettem Nero 12-t. Korábban a Nero express csempére kattintva bejött a szokásos nero program. Most bevillan a Nero mintha tölteni és utána semmi. Mi lehet a gond? Bezavar egy progi? Lejárt a progi? Elvileg ez nem lehetne. Krizsi79

Figyelt kérdés

Hetekig jól működött a megadott telepítési segédlet szerint tettem fel. Egyik napról a másikra nem indult el a Nero. Indító ikonra kattintás bejön Nero 12 10 db csempéje (Nero 12, Nero kwik video, Nero video, Nero recode, Nero express, Nero burning rom, Nero rescue agent, Nero back it up, Nero control center, Nero blu-ray player).

A Nero Control Center kattintás után ezt írja ki: "A telepítés sérültnek látszik. A Nero terméket telepítsük fel újra. " Már leszedtem (eltávolítással + program files helyekről töröltem) feltettem újra és ugyanezt csinálja. Próbáltam letölteni másik telepítővel és úgy sem. Feltettem egy 6-os nero-t az elindult de azzal korábban is és most megint az a gond, hogy kiírok egy lemezt az talán sikerül és utána szektorhibával ír. Így leszedtem azt is.



2013. szept. 22. 18:43
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Esetleg valamit nem telepítettél még a gépre azóta? Lehet bármi olyan program, amivel összeveszik a Nero.

Bármi olyan program, kiegészítő stb. szóba jöhet, amire nem is gondolnál.

2013. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Lajos54!

Megnéztem a programokat, ami azóta települt mióta tapasztaltam, hogy nem működik:

Adobe Reader

Atheros Outlook Addin (ez szerintem automatikus frissités telepítés lehet mert nem emlékszem erre a telepítésre)

és talán a Windows Essentials.

Esetleg valami program alapértelmezési társítása okozná? De mi?

üdv., Krizsi79

2013. szept. 24. 00:57
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Egy próbát megér: arra az időpontra, amikor még jó volt a Nero, egy rendszer visszaállítást próbálj.

Nálam pár évvel ezelőtt a HP Director, egy HP szkenner segédprogramja nem indult el egyik napról a másikra. Hosszú tanakodás után rájöttem: az Internet Explorert új verzióra frissítettem, más új dolog nem került fel. Próbaképpen eltávolítottam, láss csodát: hibátlanul működött a HP Director. Új próba, IE frissítés: nem indult el a program. Aztán azóta az IE csak 6-os verzióban van a gépemen (úgysem azt használom). Van persze újabb kiadás a szkennerhez, de az meg nem tetszik.

2013. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egy ilyen pont van 2013.09.26. Akkor pedig már rossz volt. :( Van más valami ötlete?
2013. szept. 28. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!