Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas Multiplayer...

GTA San Andreas Multiplayer rettenetesen szaggat. Mitől?

Figyelt kérdés

A gépem:

-4GB DDR3 ram

-Intel Celeron G1610 processzor

-ATI Radeon HD4670 videokártya.


A játékot már többször újratelepítettem, modok egyáltalán nincsenek. Az előző konfiggal (2GB DDR2 ram, Intel Pentium Dual Core E5200 2.5GHz, videokártya ugyanaz) HIBÁTLANUL MŰKÖDÖTT. Ha valaki tudja esetleg hogy mi lehet a baj az legyen szíves segítsen.



2013. szept. 22. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a gép miatt van, a szerver lesz az oka, menj át másikra és nézd meg, hogy ott jó e.
2013. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De előtte ugyanezen a szerveren játszottam több ideig és közben semmi változtatás nem lett rajta, csak a gép újítása után. Megkérdeztem az ott játszó haverokat, embereket nekik semmi gondjuk nem volt, valakinek tele van pakolva modokkal, a mai gépekhez képest az övé egy rakás sz*r és mégis szaggatásmentesen eljátszik vele.
2013. szept. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!