Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Starter telepítés?

Windows 7 Starter telepítés?

Figyelt kérdés
Valaki tudja mennyi helyet igényel telepítéskor ez a verzió?
2009. nov. 5. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy mint a többi változatnál, a Starter is minimum 20 GB-ot igényel a problémamentes futtatáshoz, persze maga a rendszer mérete kisebb mint pl a 7 Ultimate mérete
2009. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A címre ránézve csak ennyit gondoltam azonnal: "Uramatyám". Akkor már inkább Home Basicet, vagy home premiumot... a starter tele van korlátozással.

Ha meg le akarod tölteni, akkor ultimate-et töltsél :) Az jobban megéri.

2011. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azóta más sok minden történt mikor kiírtam ezt a h_lye kérdést. Ugyan annyi hely kell neki mint a többinek.Korlátozások nem voltak benne,nem tűnt fel semmi + háttérkép megoldható,aero is (bár akinek fontos a csili vili),gép igénye se kisebb mint a többinek.

Mellesleg ha win7,akkor otthoni felhasználók elég a home premium,nem kell felvágni az ultimateval amit jócskán többségünk ki se tud használni..

Ennyi..

2011. júl. 15. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

tudom... nekem volt egy próba ultimate -- nem láttam benne a hasznavehetetlen bitlockeren és nyelvi csomagokon kívül mást...

home premium az jó, a starter elvileg 3 programot enged futtatni, de nem t'om hogy hiztad be az aerot. a háttérképemet egy kis ügyeskedéssel sikerült átcserélnem

2011. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Start már úgy jött ki alapból,hogy kilőtték ezt a dolgot,mint 3 program futhat csak..

Futhat rajta amennyit szeretnél.Aerot meg csupán be lehet kapcsolni a regisztribe.Fórumok teli vannak azzal is,persze akinek támogatja a vidikártyája..

Szóval tényleg nem sok különbség van köztük :)

2011. júl. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!