Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A PES2010-el lenne 1-2 gondom,...

A PES2010-el lenne 1-2 gondom, nem mindig azt csinálja, amit kellene, miért?

Figyelt kérdés
Na az a gondom, hogy a "regular" és a "professional" szintek között iszonyatosan nagy a különbség. Az előbbiben halál lazán 7-8 góllal nyerek, az utóbbiban pedig nagyon nehéz a játék, mindehhez hozzájön az is, hogy ha laposan indítok egy játékost, akkor az elkezd "fél lábon ugrálni" vagy valami hasonló nyomorék dolgot, és nem értem, hogy miért csinálja ezt, a lövésekről már ne is beszéljünk, 16os környékéről tudok csak gólt lőni, távolabbról vagy nem találom el a kaput, vagy éppenhogy elmegy a kapuig. Mielőtt valaki leszólna, ez az első PES amivel játszok, eddig megrögzött FIFA-s voltam, de mivel annak nyomi a grafikája, váltottam. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.:)
2009. nov. 5. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

énis leszedtem a játékot és nekem normálisan mukôdik..próbálj mást letôlteni !

2009. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
azért mert a pro szint(benne van a nevében) sokkal nehezebb as jobb az ellenfél és te rosszabb vagy ennyi nagyjábol..probálj fejlödni és is regularban 9-10 golokkal nyerek pro-ban pedig ép hogy 1-2 gollal
2009. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okés, kösz hogy válaszoltál!
2009. nov. 6. 14:05
 4/4 anonim válasza:
mi bajod van a lövéssel?:D az a játék legkönnyebb része... nem értem a bajod.. jól kell időzíteni mint az igazi fociban. ennyi. Amúgy sem tudsz egy bombát elereszteni hogyha épp megtolod a labdát:D told meg jól nyomd fel a lövést erősen akár maxig, és akkor már meglesz a lendület, és az idő hogy leszorítsa.
2009. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!