Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 7-nek az "enterprise...

A windows 7-nek az "enterprise" verziója mennyire jó? Elég jó?

Figyelt kérdés
van egy laptopom, dell inspiron mini 1018. és a linux progran volt rajta gyárilag, de nem tetszett, és nagyon lassú volt, az internet sem ment rajta normálisan. ezért újra telepítettem, és az "ultimate"-t rakták rá. 32 bitest. de egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy be van állva lefagy nem csinál semmit. azt meguntam, be sem akart kapcsolni. tökre felidegesített... ezután lett rátéve az "enterprise". és a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy miért nem bírta el a gép az ultimatet, abból is a 32 bites lett rátéve.

2013. szept. 19. 14:28
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
Egy operációs rendszer sem megy tönkre magától ... mindegyiket a felhasználói hozzánemértés teszi "lassúvá" ami eredendően, a telepítés után még normálisan működött! Ez is pont ugyanúgy fog járni, mint a másik kettő, 2 -3 hét intenzív használat után majd meséld el, mennyit lassult MEGINT a géped ;)
2013. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enterprise = Ultimate


Az első egy üzleti kiadás amelyet cégeknek/vállalatoknak forgalmazzák akik nagy tételben veszik, a másodikat magánszemélyeknek, a licenc más de a kiadás és tartalom ugyanaz.


Mindegy melyiket telepíted, a netre általában az első szokott felkerülni, mert azt hamarabb adják ki.

2013. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vírusod van!
2013. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kábé ugyan azt tudja, csak az Enterprise-t nehezebb regisztrálni...
2013. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Timike119 válasza:
Annyit meg mondog nekem is enterprisem van es a jatekok peladul a Gta vice city san andreas nem mennek rajta se a sims 2 potsla 2 counter strike 1.6 semmi de semmi. Ez a windows a legszarabb szerintem nekem legalabbis elegm van belolle nagyon!!!!!! Az xp jobb volt
2013. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!