Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet VirtualBox-ban...

Hogyan lehet VirtualBox-ban az op. Rendszer képernyő méretét, (formáját) változtatni?

Figyelt kérdés

16/9-es monitorom van, de a Virtualbox teljes képernyőn megnyitva a két oldalán fekete sávot hagy, és szögletes a virtuális gép programablaka. Azt szeretném hogy a teljes képernyőt betöltse, mert így elég idegesítő dolgozni rajta.


Windows 7 op. rendszerű gépről van szó.

A "Képernyőfelbontás beállításainál csak ,,négyzet" alakú választható.

Így is betölti a képernyőt, de az alsó fele nem látszik.

Válaszodat köszönöm.



2013. szept. 18. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel vannak telepítve az integrációs szolgáltatások a virtuális gépen? Mert akkor átméretezhető lenne.
2013. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon értek hozzá. Hol lehet megtudni?
2013. szept. 18. 18:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam és átméretezte a képernyőt :-) Köszi :)
2013. szept. 18. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Most találtam meg ezt a kérdést mivel ez a hiba állt fent és keresgéltem a neten.

Nekem az oldotta meg, hogy a virtuálboxban a konfigurálásnál a képernyőn belül a grafikus vezérlőt állítottam át VBoxVGA ra.

Egyből méretezte át a kijelzőt.

Gondoltam leírom, hátha valakinek majd még segít a jövőben :)

2020. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!