Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program jobb, és...

Melyik program jobb, és miért, a Vista vagy az XP?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy melyik jobb én nem tudom, én személy szerint Vistát használok, teljesen meg vagyok elégedve vele. Nekem nem nagyon volt olyan hogy nem futott volna valamilyen program is, esetleg régebbi játékok de mivel lapitopim van sosem játszok. Tehát a Vista dizájnosabb, én szeretem, jobban mint az XP-t.
2009. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha csúcskategóriás géped van, a Vistával jársz jobban, egyébként XP a célszerű. (A Vista lényegesen több erőforrást használ)
2009. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Windows 7
2009. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az XP-nek nagyon jó a szoftveres támogatottsága, könnyen kezelhető, felhasználóbarát. stb.

A Vista ennek az ellentéte, még a Microsoft is elismerte hogy a Vista egy zsákutca, én nem ajánlom senkinek.

A windows 7 kapcsán elég nagy előítéleteim voltak, de már 3napja hogy használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Igaz hogy a szoftveres támogatottsága még a béka segge alatt van, de ez idővel majd változni fog.


Összegezve: Ha csak munkára használod a géped akkor XP a legjobb választás, még mindig.

Azonban eljön az idő amikor ez megváltozik majd, a játékosok nagy része a DX10-11 miatt win 7-re fog váltani. És ahogy fejlődnek a processzorok-egyre több cpu mag-úgy szükségszerű is lesz a váltás.

2009. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisebb teljesítményű géppel az XP.
2009. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy hatékony válaszokat kaptam.

Nekem 1 éves márkás,jó minőségű laptop-om van és Vista program van telepítve benne. Miért lehetséges mégis,hogy az újraindításnál(Restart) 8 perc alatt jön be az Internet,és elég sűrűn lefagy.Mivel a gépnek nincs baja,vírus sincs benne ,én a szolgáltatóra tippelek.

Ti mire?

2009. nov. 6. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezd "szétesni" az operációs rendszered, célszerű lenne újratelepíteni. Vagy inkább a windows 7 valamelyik verzióját felrakni a Vista helyett.
2009. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem szó nincs ilyesmiről(ezt a legkönnyebb mondani).

A szolgáltató hibája.

2009. nov. 7. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!