Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom használni a...

Hogyan tudom használni a letöltött, tömörített fájlokat?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy mozifilm zenéit, persze tömörítve volt fenn. eddig oké, letöltöm és próbálnám kicsomagolni de a commander ezt írja ki:"Nem találom a külső tömörítő programot! Telepítsd és állítsd be hogy kezelni tudd ezt a tömörített fájlt." aztán kidobja az általános beállítások, Tömörítő ablakát dehát kész nem tudom mit kell csinálni. Főleg, hogy van 6féle tömörítő beállítva (vagyvagy én nem is tudom, de van ARJ, LHA, RAR, UC2, ACE, TAR tömörítő és mind ki van pipálva....)jaigen, a fájl amúgy RAR fájl.

Ha nem arra kattintok hogy "mind kicsomagol és futtat" csak arra hogy "kicsomagol és futtat" (csak egy trackre kattintok és ugye olyankor lehet választani) akkor meg jelszót kér! miezmiezmiez és mit kell ilyenkor csinálnom?


2008. júl. 3. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a RAR tömörítőt külön kell telepíteni! (és külön programként fog futni...)

google - és a rengeteg találat közül kiválasztod bármelyiket, a program ingyenes.

2008. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hmmm....telepítettem egy winrar-t, viszont az a helyzet h folyamatosan jelszót kér.
2008. júl. 3. 00:32
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem nézd meg tüzetesebben ahonnan leszedted, biztos valahol fel van tüntetve a jelszó.
2008. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát....megaupload-ról van ^^ de azért megnézem, köszi.
2008. júl. 3. 00:45
 5/9 anonim ***** válasza:

elnézést- tévedtem :(

nem ingyenes - marad a torrent...

2008. júl. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A letöltött fájl az ami jelszó védett! Ha fizetsz érte, kapsz egy jelszót, és kicsomagolhatod!
2008. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Viszont ha van sok időd és kellenek azok a zenék és van 1 kis tapasztalatod akkor simán fel lehet törni a tömöritett fájl-t brute force technikával. Pl Brutus
2008. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] Tessék winrar és nemkell kód
2008. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
BOcsánat, félreértettél, valóban a fájl volt védett és nem a winrar, azt tudom használni. Az a jelszófeltörés meg nem jött be, mert csak próbaverziós progikat találtam, és azok csak 2-3 karakterig bíbelődnek a jelszóval - - hány 3betűs jelszót láttatok már? naugye. feladtam. kutattam és letöltöttem máshonnan. De nagyon szépen köszönöm a segítséget (:
2008. júl. 5. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!