Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egyszerre 275db...

Hogyan tudok egyszerre 275db mp3-at torzítani Alvin és a mókusok nyávogásra?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok egyszerre 275db mp3-at torzítani Alvin és a mókusok nyávogásra? Youtubon régen láttam hogy audacityvel csinálták de nemtom hogy hogyan azmeg a másik hogy egyszerre kéneazt a sokat. De az a 275 db az csak 3-4 másodperc egyenként.
2009. nov. 3. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Itt nem is a hogyan az igazán érdekes kérdés, hanem az, hogy minek.
2009. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt én nagyon jól tudom és fontos is de ha nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésemre akkor húzz el innen.
2009. nov. 3. 21:02
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Letört volna a kezed,ha leírod mihez kell?Húzzál te el.
2009. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
bäzdmeg abbol megérted ha elmondom hoyg a VIP480x TTs skinhez????
2009. nov. 3. 21:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon izgultam hogy mikor kapok a feltett kérdésemre választ mert nagyon fontos az ügy és akkor ilyenek mint például aki erre a normális kérdésre nemnormálisan válaszolt kihozzák az embert a sodrából.
2009. nov. 3. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, aki az elsőt írta, a másodikat nem. Szóval navigációhoz kell fura hang. Egy én egy mencoder scriptet írnék hozzá, de az origo szoftverbázisában biztos találsz hozzá kész programot:


[link]

2009. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
aha navigációhoz kell mert van aza bizonyos tts hang ami mondja hogy figyelem... meg riasztás... és ahhoz kell hogy egybe tudjak a hangszínen +70-et torzítani egyszerre. Ja és hamár értessz hozzá neked megvan az Amigo? vagy tudsz A410-re skineket rakni ugy hogy meg is lehessen nyitni a "felületeknél"???
2009. nov. 3. 21:25
 8/13 A kérdező kommentje:
nem te vagy véletlenül "sznyt" vagy "schaf"???
2009. nov. 3. 21:28
 9/13 anonim ***** válasza:

A navi szoftvereket csak felületesen ismerem, inkább hálózatokkal foglalkozok.


Ez úgy tűnik jó lesz neked, magyarítással:


[link]

2009. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem szoval hálózatokkal na mind1 azért biztos ismered moha bát... őt akarom torzítaniXD
2009. nov. 3. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!