Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi WoWban a permabann? És...

Mi WoWban a permabann? És hogy lehet kijönni alóla?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nos a történet úgy volt hogy egy GM szidott orrba szájba jogtalanul. Persze törtszerverek meglátszik. De visszadumáltam neki és hívta az admint hogy adjon permabannt. nos mivel azt sem tudtam mi az nem nagyon ijedtem meg. na de megkaptam és jó lenne visszamenni. Ha van rá megoldás légyszi írjátok le. köszi.
2009. nov. 3. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

kocka gnóm lúzer vagy...

szerezz inkább egy bnőt, vagy használd értelmesebb dolgokra a gépedet.

2009. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg permanens (tartós) bant kaptál. Csak nem a taurin? :D
2009. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen.. :D de nem pont ilyenre gondoltam :D valami értelmeset is pls.
2009. nov. 3. 20:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem a taurin.. =) ott dolgoznak a gmek nem szidják a playereket. amúgy akkor innen már sehogy nem lehet visszamenni ? :D
2009. nov. 3. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha értelmetlen vagyok egy ilyen válasszal, akkor inkább kussolok :\
2009. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Permaban = végleges ban... nemnagyon fognak feloldani... esetleg ha megmagyarázod az adminnak, hogy ok nélkül szidott a GM, kivágja, téged meg felold... kevés rá a lehetőség, pedig ez lenne normális.


Üdv!

2009. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!