Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogy lehetne...

Photoshopban hogy lehetne több ecsetem?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy ezeket le lehet tölteni? De honnan? én ha sikerül akkor hogy kerül bele a Photoshopba? Pénzbe kerül?
2009. nov. 2. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresel a neten egy ingyenesen letöltető csomagot, én példának okáért általában innen töltök le: [link] Ha ez megvan, akkor belépsz a photoshopba, rákattintasz a Brush eszközre, ahol ki tudod választani az ecseteket, ott oldalt van egy nyilacska, arra katt és kiválasztod a listából a "Load Brushes..." funkciót és már csak be kell tölteni a letöltött brush csomagot és kész is.
2009. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NAgyon köszönöm! :) Igazán hasznos válasz volt :) Még csak az lenne a kérdésem hogy ez a Load Brushes felirat magyarul hogy néz ki? Magyar a Photoshopom :)
2009. nov. 2. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem angol, azért írtam automatikusan így. :) Talán "Ecsetek betöltése" vagy valami ilyesmi lehet, bár ezt így hasraütésből mondtam... De valami ilyet keress. :D
2009. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, minden megvan, letöltöttem csak van egykis probléma, amikor be akarom tölteni akkor egyszerűen az Istennek nem tudom megtalálni amit letöltöttem mert nincs olyan alkalmazás a fájltípusnál amiben mentette (.zip) és olyan sincs hogy minden fájl...Mit tegyek?
2009. nov. 2. 19:35
 5/5 anonim válasza:
ha zip, akkor ki kell csomagolni. Ha telepítve van winzip, akkor azzal megnyitot, extract, vagy kicsomagolás, és utána működni fog. Ha jól emlékszem, talán annyi is elég, ha rákattintasz az .abr fájlra, és akkor betölti a photoshopba
2009. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!