Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írja le nekem valaki légyszíve...

Írja le nekem valaki légyszíves, hogy a WorlofWarcraft-ban a főbb "repuk" hol farmolhatók? És, hogy hol lehet őket beváltani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz "főbb repu" alatt? Nekem spec. 25+ Exalted faction van... Mindet nem fogom leírni :)

WotLK-ban a legjobb, ha pár alap questet megcsinálsz friendly-ig, megveszed az adott faction tabardját (Kirin Tor, Wyrmrest Accord, Argent Crusade, Ebon Blade), és irány valamelyik 80-as vagy HC insta. A többihez (és ezekhez is) meg napi és sima questek.

"Beváltás" nincs, csak cuccokat lehet (goldért) megvenni, ha megvan a repud. Exalteden pl epic cuccokat lehet kivenni általában, de vannak mindenféle szakmákhoz receptek, meg speciális dolgok (Oracles tojás pl) is. Ezek az adott faction "Quartermaster"-énél kaphatók. Pl a Wyrmrest Accordos (meglepő módon) a Wyrmrest Temple tetején van (Dragonblight).

2009. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát... konkrétan úgyértem, hogy melyikek azok a helyek ahol érdemes repuzni, tehát ahol a legjbb cuccokat vehetem meg. "Sun Offensive" pl. már nekem is Exalted, de ott nem igazán tudtam jó cuccot venni magamnak egy fejesre való cuccot csak ami ad +18 staminat a fejesre, meg még vmit. Én egy 70es warrior vagyok, ittmeg sokmindent nem találtam quel danas-on. Azt szeretném csak éppezért tudni, hogy hová érdemes repuzni egy 70es warrinak. Meg még egy nagyon fontos kérdésem lenne, hol vannak már akkor ezeken a helyeken ahol napi questeket lehet csinálni? ez nagyon fontos lenne! mert eddig én csak quel danason csinálom, és ott próbálom gyűjtögetni a pénzt, de elég siralmasan gyűlik:S am privát szeron játszom, és csak februártól igérik sajna a lvl 80at:(

előre is köszönöm a segítséget!

2009. nov. 3. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
shatar, lower city, aldor/scyres az alap még jó ha van scale of sands, bt és kara ami jó a repuküldis gyűrűk miatt, ami napi küldi van az pedig még shatiban, északon van egy épület, ott lehet felvenni 2 napiq-t, mind2 mgt hc-ra szól, egyik 2 bojt ad főboss fejéért, másik pénzt és reput.
2009. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha warrior vagy akkor Ogri'lához és Shattari Skyguardhoz is kéne repuznod. Ogrilához Blade Edge arena közelében van egy quest sorozat, a vége felé már 5 fős, 100k+ HP-s eliteket kell lenyomni. Utána tudsz napizni hozzájuk. Ott mellette lesz egy Shattari Sky repu hub is, a másik pedig Skettisben van. Mindkettőhöz kell repülő mount.

Még egy jó repu a Netherwing, ami Shadowmoon walleyban van, és egy tök jó sárkány mountot lehet szerezni.

Warriként az Aldor/Scryer közül az Aldort javaslom (csak egyikkel lehet).

Ezenkívül nem árt a Keepers of Time repu sem, onnan enchantot lehet venni (Black Morass és Cot: Old Hillsrbrad insták). Plusz ami jön éppen instában :)

Mountért (kecske) jó még Kurenai is.

2009. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. nov. 4. 01:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!