Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a f. a. sz-t csináljak?...

Mi a f. a. sz-t csináljak? Nem tudom telepíteni az xp-t! (többi lent)

Figyelt kérdés
A régi xp-n 32 system probléma jött ki. Telepítettem az xp sp2-t, aztán sza.ra.kodtam az illesztőprogramokkal. jött egy ki.b.-szot áramszünet, ezalatt többször ki be kapcsolt a gép. Most megint telepíteni kell a windows-t. Sp1 home edition CD-m van, majdnem tudom telepíteni, de kiírja, hogy a windows előző verziói után kutat, és itt megakad. Kérlek titeket, hogy írjátok le, mit tehetek. Már Linuxon is gondolkodtam. Előre is köszönöm a válaszokat(na nem fizettséggel, csak írásban).
2013. szept. 1. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
aktiv kill disk(cd-rol indul) nevu alkalmazassal teljesen letakarithatod a vinyot es utana probalj telepiteni
2013. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soccerway ***** válasza:
Kimented ami kell, berakod valamelyik linux lemezt és kipróbálod működik-e, megnézed menne-e a gépeden, ha igen akkor formázhatod le a windowst és mehet a telepítés, ha nem, akkor is formázhatod vele a szemetet, utána talán sikerül majd felrakni.
2013. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Én törölném az összes partíciót, majd újra létrehoznám őket a telepítőlemezzel. Másrészről hanyagolnám az SP1 -es telepítőt, mikor már nagyon rég SP3 -nál tartunk.
2013. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
Nekem is SP1-es telepítőm van (jogtiszta), annyi a kényelmetlenség, ha valami miatt újra kell rakni a gépet (úgy 2 évente, mert arra már általában sok nyűgje van), akkor külön kell hozzá feltelepíteni az SP3-csomagot. Azon meg még gondolkozom, hogy jövőre mit teszek. Egyelőre sajnos nem nagyon ugrálhatok anyagi okok miatt.
2013. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!