Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlen letöröltem egy...

Véletlen letöröltem egy mappát. Nem tudom már visszaállítani?

Figyelt kérdés

Szóval törölgettem a "szemetet" a gépről, és 1 mappában volt több mappa, na egyet kihúztam a mappából és a többit véletlen kitöröltem. Valami miatt nem a lomtárba kerülnek ezek a dolgok, hanem 'végleges törlésre'.

Elég fontos volt az a mappa, több 100 kép meg hasonlók.

Sehogy sem tudnám már visszaállítani? :(


2013. szept. 1. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Recuva File Recovery

Megpróbálhatod, de ha a progit ráírja a kitöröltekre, cseszheted.

2013. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%
Ajánlom a Recuva nevű programot, elég hasznos tud lenni ilyen esetekben. Eltarthat egy ideig, amíg több 100 képet visszahoz, és valószínűleg nem is fogja mindet, de egy próbát megér. A fájlok minősége romolhat a visszaállìtás után, illetve ha a törlés óta raktál fel nagyobb méretű tartalmat a képek helyére, akkor semmi jóra ne számíts.
2013. szept. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor a legfontosabb, hogy ne írj (másolj, telepíts) arra a meghajtóra, ahonnan vissza akarsz fájlokat állítani.

Nem tudom, milyen Windowsod van, de esetleg megpróbálhatod a mappán (amiből kitörölted a dolgokat) megnézni az előző verziókat (jobbklikk->tulajdonságok), ritkán be szokott jönni:)

2013. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Letöltöttem azt a programot, és visszahozott több mint 8000 képet.. :) Van közte olyan is amiről fogalmam sincs mi, de sok közte van ami nekem kellett.. :)

Hál' istennek.

Utolsó, a mappára nem bírtam rámenni, mert teljes egészében kitöröltem : (

Ment a zöld pacsi

2013. szept. 1. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:

A Recuva-t én is ajánlom.


" de ha a progit ráírja a kitöröltekre, cseszheted."

Az adatvisszaállító nem fogja engedni hogy felülírja a visszaállítandó fájlt, tehát ettől nem kell félni...


" A fájlok minősége romolhat a visszaállìtás után"

Ez is hülyeség. Vagy ugyan azt állítja vissza vagy nem fog működni a visszaállított adat. A fénykép nem lesz homályosabb és a zene sem halkabb. Vagy tökéletes lesz a visszaállított adat vagy nem lesz használható. Ennyi...

2013. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van olyan kép, amit nem jelenít meg, de nem sok. :)
2013. szept. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!