Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel kideríthető, hogy valaki letiltott-e msn-en?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Nincs.

De szerintem úgysem fogod ennyiben hagyni, ki fogsz próbálni mindenféle kétes programot, ami teletömi vírussal meg trójaival a gépedet, ráadásul még választ sem fogsz kapni a kérdésedre...

Azt ki lehet deríteni, hogy letörölt-e valaki, de azt, hogy letiltott - lévén pont ezt a célt szolgálja - nem fog sikerülni. Legfeljebb valami más trükkhöz kell folyamodnod. Felveszed őt egy másik msn-címről, és ha ott fent van, nálad meg nincs, akkor törölt. Meg talán van olyan szolgáltatása a live-nak, hogy pl netre ki lehet tenni hogy épp online vagy-e, legalábbis régebben ez nagy divat volt, nem tudom, most van-e ilyen, de talán ezen az úton elindulhatsz.

Egyébként egy idő után úgyis kiderül hogy mi a szitu. Volt ismi állandóan nyavajgott, hogy soha nincs ideje msnre jönni, közben meg írja iwiw-üzenőfalon a haverjainak hogy gyertek msnre... vagy mondjuk közös ismerős által is ki lehet deríteni, hogy mikor online.

2009. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van valami oldal, egy éve megvolt a címe. Ott megmutatta, ki tiltott le. Viszont átírta a nevemet, megváltozott a képem. Úgyhogy állíthattam be elölről. Vírust nem kaptam. Ha eszembe jut az oldal címe, írok. Ha neked ennyit megér. Én többet nem használtam, mert lusta volna kitörölgetni meg visszaírni a dolgokat. ;)
2009. okt. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nem érdekel,ami megmutatja ki nézett meg az Iwiwen.

Azt is csak néhány százan kérdezték még.........

2009. okt. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!