Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Directx 10-et xp servicepack...

Directx 10-et xp servicepack 3-ra hol tudok letölteni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 09:46
 1/9 Jenci ***** válasza:
Sehonnan,mert csak Vistára érvényes.
2009. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy az előző válaszoló téved.Én ugyan torrent-ről szereztem az enyémet és mükszik.Próbáld ki ezt:


[link]

2009. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jenci ***** válasza:
Ezt már kiveséztük korábban.Hivatalosan DirectX 10 csak Vistához van.Próbálkozások történtek Xp-re is de nem jött be a dolog.Én is kipróbáltam meg láttam ilyen "XP DirectX 10" -et.
2009. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak: tévedsz, mert nemcsak vista, hanem a windows 7 is támogatja a DirectX 10-et!

2. válaszolónak: ez hülyeség... DirectX 9-et telepített a csávó, csak DirectX 10-et ír ki! Abban se lennék biztos, hogy nem-e valamilyen vírus... Ha pedig DirectX 10, akkor se teljes, mert RC2! És a HIVATALOS DirectX 10-et (amit a Microsoft-tól tölthetsz le) nem támogatja az XP!

2009. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jenci ***** válasza:
Ja és még az előbbihez:a linken amit megadtál található egy próbálkozás--ez lenne az RC változat--,viszont vannak lejjebb hozzászólások,amiből kiderül világosan,hogy igen sok probléma akadt ezzel a programmal és nem működik teljes értékűen.
2009. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jenci ***** válasza:
4. válaszolónak:most nem tudom miért kell mindig szájbarágós lenni.Nyilván a Vista és majd az ezután lévő 23.OP rendszer is tudni fogja.
2009. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom XP alatt nem működik a DX10.Amik vannak csak azt teszik lehetővé,hogy a DX10-es programok futtathatók legyenek XP-n is,de a látványban nem jelennek meg a DX10-es elemek.
2009. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésre. :) Pl. itt:



*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg szoftveresen lehet fent 10, de ha a kártyád is támogatja, azaz a Pixel Shader 3.0 feletti, akkor már DirectX 10-es és hogy ki tudd használni, Vista vagy 7 kell.
2010. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!