Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ASUS PC Series 900-as laptop...

ASUS PC Series 900-as laptop driver szerzésében tudnátok segíteni? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most került hozzám egy ki ASUS PC Series 900-as gép XP van rajta (SP3). De a Wifit sehogyan sem tudom beüzemelni rajta.. Az Fn+F2 nem működik valamiért.. Ehhez nincsen valamiféle driver? Vagy, hogyan oldjam meg ezt a problémát?


Előre is köszi!



#PC #netbook #driver #Asus #LAN #laptop #wifi #series 900 #pc series 900
2013. aug. 22. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs fent a gyári driver, csak a suttyó xps, akkor könnyen előfordulhat, hogy a gyorsbillentyűk nem működnek.


Innen kiindulva megtalálod a hozzávaló drivereket:

[link]

2013. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez egy XP-s gép, más nem is lehet rajta alapból. Itt melyik drivert szedjem le? Már a LAN-t próbáltam, a Wireless-t is. (Innen: [link] De egyik sem jó jelenleg.. Esetleg a gyorsbillentyűs driver itt melyik ?
2013. aug. 22. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:

"De ez egy XP-s gép, más nem is lehet rajta alapból."

Ja, csak a hozzáértő a telepítés után egyből le is cseréli normális driverre a winnel települteket. A gyárilag fent lévő xp


A te gépednek megfelelőt kiválasztod (a leírásod alapján sztem az eee pc 900/XP, de neked kell tudni pontosan), és ahhoz szedd le a wirelesst (az a wifi).


Viszont most figyelem:

"a Wifit sehogyan sem tudom beüzemelni rajta."

Ez alatt mit értesz? Ha van fent hozzá driver akkor alapból működik, és a gyorbill. csak a ki-bekapcsoláshoz kell. Ha a kapcsolatot nem tudod létrehozni, akkor annak meg nem is a driver lesz az oka, hanem az, hogy nem konyítasz hozzá...

2013. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*A gyárilag fent lévő xp + sem garancia arra, hogy minden passzol.
2013. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De be sem hozza a programot ahol kivalaszthatnam hova csatlakozzak. Vagyis olyan mintha nem is lenne benne wifi. A drivert felraktam de semmi. A halozati kapcsoltokban sem talalok olyat, hogy vezetek nelkuli kapcsolat. Neem tudom, hogy mi ennek az oka.
2013. aug. 22. 13:59
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából az eszközkezelőben nem is jelzi, csak ezt: Atheros L2 Fast Ethernet 10/100 Base-T Controller.

De LAN Cardot nem is mutat ott..

2013. aug. 22. 14:09
 7/9 A kérdező kommentje:

Letöltöttem ezt a WLAN-t. pl. nem is engedi telepíteni, mert azt rja ki, hogy "Installation falied"

Egy másikat engedett telepíteni, de az nem az ahogy elnézem...

2013. aug. 22. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha se az eszközkezelőben nem találod a wifi kártyát, sem pedig a hálózati kapcsolatoknál nincs vezeték nélküli, akkor így látatlanban vszeg nem lesz megoldva a dolog. Sztem kérned kell hozzáértő személyes segítségét, aki majd látja, hogy mi is van a géppel. SRY!
2013. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszi a segítséget. Arra gyanakszom, hogy lehet nincsen benne, mert kivették...
2013. aug. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!