Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Halo 2-ben amikor a földre...

Halo 2-ben amikor a földre mennénk akkor megjelenik egy hiba üzent. -You need to activate this product to continue playing the game. Please close the game and re. Insert the disc to reach your activation menu. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
MF.dll fájl benne van a mappában/letöltöttem másikat de nem jó úgy se/nosTeam-tól van letöltve/Xp-s a gépem.

2013. aug. 21. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Rosszul telehitted fel ha eredetid van tedd fel újra ha másoltad akkor a Ezt csináld.


Elég rég írtad, remélem, még tudok segíteni.


1. A NAGYBETŰS MF.dll-t abba a mappába kell tenni, ami a JÁTÉK TELEPÍTÉSI MAPPÁJA (pl. C:\Telepitesek\Jatekok\HALO2). Nem valamelyik almappájába, nem a Games for Windows vagy a Windows Live mappájába. A telepítés helyére, ahol a játék indítóikonja is van. Pont.


2. A kisbetűs mf.dll-t a system32 mappájába kell rakni, DE CSAK AKKOR, HA WINDOWS XP-D VAN! A mf.dll WinXP-s rendszerfájl, s ezért nem engedi simán áthelyezéssel átrakni a letöltött fájlt a rendszerfájlok mappájába, még "jobbegérgombos" rendszergazda-jogosultsággal vagy parancssoros ügyeskedéssel sem (nagyon helyesen teszi, mert egy xp-s rendszerfájl Win7/Vista stb. oprendszer system32-jében nagy galibákat okozhat egy hozzáértő jóbarátom szerint).

Ami a játék elindítása szempontjából lényeges: ha Neked is Win7-ed van, akárcsak nekem, akkor NINCS SZÜKSÉG A KORÁBBAN ÁLTALAM LEÍRT HOSSZADALMAS METÓDUSRA. Az a telepítési módszer csak WinXP-re vonatkozik.


Telepítés Win7-en:

1. Sima installáció indítása (Daemon Tools-ban vagy hasonló ISO-fájl beolvasó programban/ Total Commander vagy ami tetszik beolvasatjuk a letöltött fájlt és Install opció).

2. Install ablakban legalsó, harmadik opció kiválasztása (Install without starting the game).

3. Telepítés után crack: NAGYBETŰS MF.dll bemásolása a játék telepítési mappájába.

4. Játék elindítása után a Windows Live-ban (a játék kikapcsolása nélkül is megoldható) a felugró ablakban a "create local profile"-ra kattintva offline profilt hozunk létre.

5. Játszod és élvezed a legnagyobb scifi-sorozat második részét, amit a játékipar 10 év alatt ki tudott termelni.


U.I.: Ha fellép az a probléma, hogy az 1. pálya után kéri az első, a 11. pálya után a második cd-t, arra is írtam egy jó kis problémamegoldást, keressétek meg a kommentek között.


(Fórumról másoltam, remélem segít)


Én kipörgettem a annó a Halo.2.Repack-Razor1911-et nekem tökéletesen működött.

2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam Windows Xp-m van és nekem nosTeam verzió van letöltve az egész gamet a dokumentumok\downloads\halo2 mappába rakta máshol semmi nyoma a halo 2 játéknakTorrenten keresztül töltöttem.Ha megtudsz adni egy Razor1911-es linket azt megköszönném,mert én csak a google-ben Halo 2 Repack for windows Vista verzót találok.
2013. aug. 22. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem itt van a gépemen ha feltöltöm neked darabolva és linkeket elküldöm priviben az jó lesz ?

Csak kibontod és összerakod a többit leírtam.

2013. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na közbe megcsináltam neked pirivibe kapod a linkeket.

Hálából felpotozhatsz minden hsz-t.

2013. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!