Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megváltoztatni...

Hogyan tudom megváltoztatni egy videó típusát?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy Típus: RAR fájl... de ezt nekem nem nyitja meg, és a társításnál sincs olyan, amit megnyitna a KMPlayer... Most mit csináljak?
2009. okt. 29. 12:16
 1/6 anonim válasza:
szedj le 1 IMtoo 3gp convertert és próbáld azzal
2009. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha RAR fájl, akkor az tömörítve van, szedj le egy olyat hogy Winrar, vagy hasonlót, és ha azzal társítod, akkor látni fogod a videót, azt kicsomagolod, és ott lesz a videó:)

A RAR fájlot hiába fogod konvertálni, azzal semmire sem mész

2009. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem engedi kicsomagolni...már próbáltam ezerszer WinRAR-ral de csak elkezdi, és mikor már majdnem végzett ki írja, hogy szükség van egy harmadik fájlhoz (ami nem létezik) ahhoz, hogy ki tudja csomagolni, utána pedig hibát ír ki. Pedig nagyon meg kéne nyitnom, mert semmit nem enged nézni:(
2009. okt. 29. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

A RAR nem videóformátum, hanem egy tömöritet fájl.

Kicsomagolhatod a fent emlitett Winrar programmal, és akkor már lejátszhatod.


[link]


[link]

2009. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem engedi kicsomagolni!!
2009. okt. 29. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert honnan van ez a videó? Ha netről szedted, akkor kell hogy legyen egy harmadik fele, még ha azt el is felejtették felrakni, akkoris ha kéri a következő részt, akkor azzal nem tudsz mit kezdeni:/
2009. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!