Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN-en hol lehet beállítani...

MSN-en hol lehet beállítani hogy ha több emberrel beszélek akkor a tálcán ne külön-külön legyenek ott a személyek hanem legyen egy MSN-es ablak és azon belül felül a fejlécnél lehessen váltogatni az embereket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy hogyan kell beállítani, de akkor szokott úgy lenni, ha sok program van megnyitva és nem fér el a tálcán.
2009. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
ezt akkor tudod beállítani, ha van msn plusod, és ott az msn plus beállításoknál van
2009. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem én tudok segíteni neked:

először is le kell töltened az msnplus-t aztán ha ez megvolt, akkor fennt jobb oldat kell lenni eg olyan jelnek az msn-en, hogy egy kockán, vagy iraton vagy min van egy nyíl. remélem megtalálod. Na és ha arra rákattintasz kiad egy menüsort. Kattints a "plus!"-ra, ott pedig a "beállítások és lehetőségek"-re. Megnyílik egy ablak. Fölül lesz pár fül, ott kattints a "beszélgetések " feliratúra. bal oldalon pedig a dolgok közül kattints a "lapfülek" feliratúra. Ezek után már csak annyit kell tenned, hogy kipipálod a lapfüles beszélgetések engedélyezése kockát és alkalmazod. Remélem tudtam segíteni.

2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ah, ugyan nem én kérdeztem, de köszönöm a választ. ^^ Már vagy két éve nem használok MSN-t, de most pár ismerősömmel úgy döntöttünk hogy visszatérünk, mert sokkal kényelmesebb és szebb mint a face. Csak hogy újra letöltötem, nem tudtam hol állítottam be régen xD Köszönöm a választ, már tegnap óta kerestem ._.
2012. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!