Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a gépemen win7 van és...

Ha a gépemen win7 van és letöltöttem a 8-at akkkor csak elindítom az aktivátort és stb vagy kell valami mást is csinálni?

Figyelt kérdés
Egy telepítési folyamatszerüséget tudnátok írni nekem?
2013. aug. 19. 17:50
1 2
 1/11 levis56 ***** válasza:
2013. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor majd indítsam el az aktivátort és telepítsem? vagy?
2013. aug. 19. 18:39
 3/11 levis56 ***** válasza:
Nem tudom milyen telepítőd van.olyan amelyiken aktiválva van a program,ha igen indítsd el a telepítést és kövesd a gép utasításait,ha külön licec kódod van akkor a telepítés közben fogja kérni a kódot írd be és kész.
2013. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pl ha ezt végigcsinálom ( http://www.youtube.com/watch?v=4EgMuyOFd-Y )akkor ha elindítom a gépet akkor a win 8 fog elindulni?? vagy a 7 még rajtamarad és ez ilyen látszathülyeség. Nemigazán értek hozzá.
2013. aug. 19. 19:39
 5/11 levis56 ***** válasza:
Ha virtuális gépen akarod használni akkor mind a két op rendszert tudod használni, szerintem a win7 fog indulni és onnan indíthatod a 8-ast én még nem próbáltam ki de ahogy nézem angol lesz a menü nem tudom lehet e magyarosítani.
2013. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és olyan megoldás hogy a 7 nemkell és csak a 8 van a gépen . szval a 7-et letörölni és a nyolcat telepíteni rá hogy kellene?
2013. aug. 19. 20:11
 7/11 levis56 ***** válasza:
Nyolcast csak úgy tudsz rátenni ha megveszed vagy torrent oldalról letöltesz egy már aktiváltat vagy amelyiken aktivátor van és kiírod lemezre és úgy telepíted.
2013. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De akkor a 7-tel mit kell csinálni nem kell letörölni valahogy? Vagy kiírom dvd-re és elindítom az aktivátort vagy hogy?
2013. aug. 19. 20:55
 9/11 levis56 ***** válasza:
Ha megvan a win8 telepítő berakod a meghajtóba újraindítod a gépet ha elindul a telepítés más dolgod nincs mint követni a gép utasításait közben letörli a win7-et azzal nincs gond,ha újraindításnál nem indul a telepítés akkor a BIOS-ban be kell állítani a boot sorrendet, elsődlegesen cd-re,F4gombal elmented a beállítást a gép újraindul,lehet hogy kérni fogja telepítés indításához nyomjon meg egy gombot,nyomod majd figyeled a gép utasításait.
2013. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a win 8 iso fájlját csak pendrive-ra tudtam kiírni dvd-re nem. És BIOS-ban hogy kell beállítani hogy pendriveről bootoljon?
2013. aug. 20. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!